O firmie

MOYO  to młoda, polska marka wspierająca komfort i naturalne dążenie dzieci do poczucia wygody w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy uczestniczą w oficjalnej uroczystości, czy pochłania je zabawa na placu zabaw.

MOYO  promuje współpracę wyłącznie z polskimi producentami. Wszystkie produkty są projektowane, a później szyte w Polsce z najlepszej jakości, naturalnych, certyfikowanych materiałów. Świadomie staramy się realizować nasze działania w parze z naturą.

Projekty  MOYO  podkreślają naturalne dążenie dzieci do bycia sobą. Chcemy, aby wszystkie dzieci czuły się komfortowo i swobodnie przeżywając dzieciństwo. A wygoda naszych ubrań temu sprzyja.

MOYO  nie znajdziesz propozycji mundurkowych, uwierających i szorstkich ubrań, ale rozwiązania wygodne i przyjemne dla skóry, które dają dzieciom możliwość przeżywania dzieciństwa komfortowo.

Ubrania tworzone są z myślą o dzieciach, a to dzieci podpowiadają nam, że uwielbiają wyglądać podobnie do swoich rodziców. Potrzeby te spełniamy uzupełniając nasze kolekcje o modele ubrań dla mamy i taty w identycznych krojach i kolorach, dzięki czemu cała rodzina może być ubrana podobnie.

 

Kto stoi za marką MOYO?

 

MOYO tworzone jest przez Hanię. Żonę, mamę, a przede wszystkim kobietę o empatycznym i twórczym charakterze.

- Kilka lat temu zaczęłam tworzyć i szyć ubrania dla siebie i swojej rodziny. Szukałam możliwości, które spełnią moje wysokie oczekiwania co do wygodnych krojów, ciekawych wzorów, a przede wszystkim naturalnych materiałów bezpiecznych dla wrażliwej skóry moich chłopców. Efekty moich poszukiwań przekazuję w mojej nowotworzonej marce.

Chcę przez nią pokazać część mnie. Jednak przede wszystkim zależy mi na tym, aby dzieci miały przestrzeń, żeby być sobą w tworzonych przeze mnie ubraniach. Moje dzieci czują się w nich wygodnie i komfortowo. I to właśnie chcę dać wszystkim innym dzieciom, które założą na siebie rzeczy MOYO.

Moje obserwacje relacji dzieci z rodzicami, rodzących się więzi w rodzinie, pozwoliły mi zauważyć, że dla każdego dziecka rodzic jest niezaprzeczalnym wzorem. Dzieci chcą naśladować rodziców w każdym calu, a gdy im się to udaje, są zachwycone. Dotyczy to także kwestii ubrania. Dlatego tworząc kolekcje ubrań, zakładam projektowanie zestawów, które rodzice będą mogli z łatwością skompletować, a później uzupełnić. Nasza rodzina uwielbia tę spójność i z takim przekazem oddaje w Wasze ręce moje kolekcje.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl